KONST / Litografier / Färglitografi 10335840
nr 1033 5840
Astri Bergman-Taube
(1898-1980), Sverige
Färglitografi, Astri Bergman-Taube (1898-1980), 209/210, signerad, motivet: 31x47
Utrop:
500 kr
Såld:
800 kr
måndag 25 april 2016
kl 19:00:46
250 kr
250 kr
250 kr (Budbetjänt)
600 kr
500 kr
600 kr (Budbetjänt)
700 kr
Astri Bergman-Taube
Läs mer om Astri Bergman-Taube